کارگاه‌های تابستان در کتابخانه ابوریحان


به گزارش کتابخانه عمومی ابوریحان، کارگاه «مهارت‌های زندگی»، «نویسندگی» و «نویسندگی خلاق» در ایام تابستان 1398 در کتابخانه عمومی ابوریحان شیراز برگزار می‌شود.

کارگاه «مهارت‌های زندگی» ویژه عموم، با تدریس دکتر حسن رهگذر نخبه علمی و دانشگاهی، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، دارای پیشینه بیش از دو هزار ساعت مشاوره روان‌شناسی، شغلی، خانوادگی و تربیتی، و مدرس کشوریِ «تربیت مربیِ مهارت‌های زندگی»، «تربیت خانواده و زندگی» و «طرح‌واره درمانی» برگزار می‌شود. در این کارگاه، مهارت‌هایِ «خودآگاهی»، «مهارت‌های ارتباطی»، «مدیریت استرس، اضطراب و افسردگی»، «کنترل خشم»، توانایی حل مسئله و تصمیم‌گیری»، و «مدیریت هیجانات» به‌صورت دو روز در هفته، دوشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 17:30 تا 18:30 آموزش داده خواهد شد.

همچنین، کارگاه «نویسندگی خلاق» ویژه کودکان و نوجوانان 8 تا 13 سال و کارگاه «نویسندگی» ویژه بزرگسالان، یکشنبه‌ها به‌ترتیب از ساعت 17:30 تا 18:30 و 18:30 تا 20 با تدریس خانم فاطمه فروتن نویسنده و مدرس زبده کودک و نوجوان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است کارگاه‌ مهارت‌های زندگی ویژه بانوان با تدریس خانم مریم صحرایی و کارگاه نقاشی و خلاقیت ویژه کودکان با تدریس خانم سمانه نجفی، نیز از ابتدای سال در کتابخانه ابوریحان در حال برگزاری است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت آگاهی بیشتر و ثبت‌نام با شماره تلفن 37384738 تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 1