پاییزی دل انگیز با رنگ بوی کتاب و هنر در کتابخانه کودکان آفتاب


در پاییز 98 کتابخانه کودکان آفتاب با برنامه های  متنوع  فرهنگی و کتاب محور میزبان کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه بود. طی سه ماهه اخیر  برنامه های قصه گویی، کتابخوانی، نشست های مطالعاتی، نقاشی و طراحی، کاردستی،خط تحریری نمایش عروسکی، جلسه های آموزه های دینی و خلاقیت به صورت مداوم و هفتگی برگزار شد. همچنین در این بازده زمانی 3 نشست کتابخوان کتابخانه ای و 4 برنامه ترویجی در مدارس و مهدکودک های نزدیک کتابخانه برگزار گردید.

اجرای کارگاه گروهی  روانشناسی ویژه نوجوانان،مسابقه نقاشی و خلاصه نویسی، حافظ خوانی،شاهنامه خوانی،قصه گویی به زبان انگلیسی، پخش انیمیشن های کودکانه و انجام طرح خلاقانه کتابدارکوچک و کودکان کوچک سفیران بزرگ دانایی از دیگر برنامه های اجرا شده می باشد.همچنین در مناسبهای متنوع مانند هفته کتاب و شب یلدا مراسم جشن با محوریت ارزش نهادن و ترویج کتابخوانی برگزار گردید.

از دیگر برنامه های این کتابخانه  اجرای برنامه کودکانه در پرورشگاه حضرت ولی عصر (عج) و دبستان ناشنوایان کاشف بود. همچنین برنامه مهارتی و هنری ویژه ناشنوایان و کم شنوایان به صورت مداوم و هفتگی در محل کتابخانه بهمن بیگی و با همکاری کتابخانه کودکان آفتاب برگزار می شود.

   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 − 40 =