نشست کتابخوان حافظ ویژه ناشنوایان در کتابخانه عمومی حافظیه


روز پنج شنبه مورخ 1398/5/17 نشست کتابخوان حافظ با حضور روح اله منوچهری مدیرکل کتابخانه های عمومی استان فارس، میثم جوانبخت رئیس اداره امور کتابخانه ها و جمعی از عزیزان ناشنوا و فعالین این حوزه در کتابخانه عمومی حافظیه برگزار گردید. در ابتدای نشست سودابه رضایی مسئول کتابخانه ضمن خوش آمدگویی به معرفی کتابخانه حافظیه، قدمت این مکان و معرفی کتاب های معروفی همچون جمال آفتاب نوشته علامه سید محمد حسین طباطبائی، دیوان شادی و امید غزلیات حافظ نوشته صمد مهماندوست، دیوان حافظ آسان خوان به کوشش مسعود گلناری، دیوان حافظ نسخه قزوینی غنی و دیوان حافظ به سی زبان پرداختند .

در ادامه ، دکتر منوچهری ضمن پاسداشت فعالین این حوزه و حضور به هم رسانی ناشنوایان گرانمایه در مکان کتابخانه به یاد آوری این مطلب پرداختند  که ناشنوایان بایستی قدر خود را بدانند و حضور این قشر کتابخوان در کتابخانه های عمومی  بسیار ارزنده است همچنین از جناب آقای جوانبخت به خاطرفعالیت مستمرو راه اندازی کتابخوانی برای این گروه ازمراجعین به کتابخانه  تقدیر و تشکرنمودند.

سرکارخانم خیرالهی مدیر مدرسه ناشنوایان نیز از همکاری ها و همراهی اداره کل کتابخانه های عمومی در امر مطالعه ناشنوایان تقدیر و تشکر فراوان نموده  و از راه اندازی ساعت کتابخوانی در کلاس های مدرسه ناشنوایان  به همت ایشان خبرداد.

درپایان ناشنوایان عزیز نویسنده حاضر در جمع از جناب دکتر منوچهری برای تشویق و ترغیب هرچه بیشتر ایشان به امر نویسندگی تقاضای همکاری داشتند که ایشان درپاسخ قول همکاری در زمینه خریداری کتاب های چاپی ایشان را دادند .

نشست با پذیرایی و بازدید از کتابخانه به پایان رسید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 5