مشارکت خیرین


همه ما موظفیم تا برای ارتقای فرهنگ جامعه خویش تلاش کنیم و در این راستا توسعه فرهنگ مطالعه یکی از مهم ترین و زیربنایی ترین ملزومات رشد و توسعه فرهنگی در جامعه است.
از آنجا که ارتقای نرم افزاری و فکری جامعه قطعا نیازمند ملزومات مادی و سخت افزاری می باشد، یاری شما در جهت تامین این نیازها مورد ستایش است.

کمک های شما عزیزان، در قالب های زیر قابل انجام است:

لیست پروژه های عمرانی انجمن خیرین کتابخانه ساز استان فارس در شهرستان شیراز به شرح ذیل است:

1- کتابخانه مرکزی شهرستان شیراز: مهمترین پروژه ای که ظرف چند سال آینده با آن درگیر خواهیم بود، «کتابخانه مرکزی شهرستان شیراز» با زیربنای 5500 مترمربع در حاشیه بلوار رحمت است. مطمئناً در صورت راه اندازی این کتابخانه تحول عظیمی در وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان و حتی استان ایجاد خواهد شد. این پروژه جهت تکمیل به اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان نیاز دارد و دارای بخشهای متعدد خدمات رسانی است.

2- کتابخانه عمومی شهر صدرا: با توجه به جمعیت 100 هزار نفری شهر صدرا و رشد پرسرعت جمعیت این شهر، جهت پاسخگویی به نیاز مردم این شهر به یک کتابخانه استاندارد با زیربنای 2200 مترمربع نیاز خواهیم داشت. لذا پس از پیگیریهای بسیار، زمینی بالغ بر 2000 مترمربع در این شهر در اختیار گرفته و نقشه کتابخانه استاندارد شهر صدرا در سه طبقه 800 مترمربعی آماده شده است. به یاری خدا کلنگ این کتابخانه به زودی به زمین زده خواهد شد که کمک در تکمیل این کتابخانه به هر نحو می تواند مشکل قشر زیادی از مردم را رفع کند. این کتابخانه جهت تکمیل، به اعتیاری بالغ بر 2.5 میلیارد تومان نیاز دارد.

3- بهسازی کتابخانه شهید آیت الله دستغیب (ره): کتابخانه شهید آیت الله دستغیب یا ملی پارس در سال 1327 با همت مسئولان وقت و مردم استان به عنوان اولین کتابخانه عمومی استان احداث گردید و هم اکنون با زیربنای 1900 مترمربع و بخشهای مخزن کتاب، سالن مطالعه، نشریات و روزنامه ها به همشهریان و هم استانی ها خدمات ارائه می دهد. جالب است که در زمان احداث، نیمی از اعتبار مورد نیاز توسط کسبه و سایر مردم تامین شده است و هم اکنون نیز برای بهسازی به اعتباری بالغ بر 400 میلیون تومان نیاز دارد که چه خوب است در این امر خیر سهیم باشیم.

1- خرید کتاب برای کتابخانه های عمومی

2- برگزاری مسابقات کتابخوانی

3- تجهیز بخشهای کودک کتابخانه های عمومی شهرستان

4- تجهیز کتابخانه های عمومی روستایی

5- تجهیز کتابخانه های عمومی شهری

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

captcha
لطفا کد امنیتی تصویر فوق را وارد نمایید:

مبلغ به ریال :

نام و نام خانوادگی:

ایمیل:

توضیحات: