قاصدکهای دانا در کتابخانه یار مهربان


عصر روز شنبه مورخ 13/7/98 است . صدای پای کودکان کم شنوا و ناشنوای مرکز قاصدک در راهروهای کتابخانه یار مهربان اندک اندک به گوش می رسد . دردانه ها یکی پس از دیگری از راه می رسند اما برخی چه خسته و شاید هم کمی دل شکسته . خسته از کاستی که در جسم و جانشان رخ داده و یا دل شکسته به خاطر طردشدن های پیوسته .

اما این جا یاران مهربان چه مشتاقانه و صبورانه به انتظار نشسته اند تا با آموزش ها و راهبری ها بزدایند آن گرد خستگی را و با طراوت کنند آن صورت های شاید غمین را .

یا علی می گوییم و با خوش آمدگویی و تبریک روز جهانی کودک  ، برنامه را آغاز می کنیم . برای شروع قرار است آموزش میوه ها را داشته باشیم . با میوه آناناس شروع می کنیم . ابتدا باید شکلش را بکشند . سپس رنگ آمیزی میوه را یاد می گیرند . بعد کاردستی اش را می سازند و جای خوب کار آنجایی است که قصه ای در مورد آناناس گفته میشود . پس از پایان قصه هم از قرار معلوم با این میوه جمله سازی می کنند . امروز برق شادی است که کتابخانه یار مهربان را روشن کرده . به پاس این شادی عمیق، ما هم با گل های کاغذی دست سازمان و با شکلات از قاصدک ها پذیرایی می کنیم و تا برنامه ای دیگر آنها را به خدای بزرگ می سپاریم . حق نگهدارشان !!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

89 − = 88