جشن بزرگداشت عید قربان در کتابخانه کودکان شقایق


به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شیراز، به مناسبت عید سعید قربان و غدیر و جشن بزرگ دهه ولایت در کتابخانه عمومی کودکان شقایق با برنامه‌هایی شاد چون برگزاری مسابقات متنوع و بانشاط، معرفی کتاب، تهیه کاردستی و تقدیر از معرفی کنندگان کتاب ها برگزار شد.

کیهان انصاری، مسئول کتابخانه کودکان شقایق گفت: با توجه به اینکه عید قربان و عید سعید غدیر از اعیاد بزرگ مسلمانان است ضمن آذین‌بندی کتابخانه، جشن بزرگ دهه امامت و ولایت در محل کتابخانه برگزار شد.

وی هدف از این برنامه را فراهم کردن فضایی شاد و سرشار از معنویت برای دوستداران کتاب برشمرد و گفت: در این مراسم بیش از 80 عضو کودک و نوجوان و مادران شرکت داشتند .

انصاری ادامه داد: در ابتدای مراسم به معرفی شخصیت حضرت ابراهیم (ع) و «قربان، عید بندگی» پرداخته ؛ سپس مسابقه فن بیان در بین اعضای کودک برگزار شد. معرفی سه کتاب از مجموعه «پیامبران و قصه هایشان» نوشته حسین فتاحی  از  فعالیت‌های انجام‌شده در این جشن بود.

ایجاد فضایی شاد توسط مجری ، همچنین پخش سرود و ترانه های کودکانه شاد، رنگ آمیزی و  تهیه کاردستی با پنبه و کاغذ از دیگر برنامه‌های اجراشده در این مراسم بود. در پایان نیز از تمامی اعضا شرکت کننده در جشن با بسته های ویژه عید قربان پذیرایی شد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

67 − 61 =